O firmie

Jesteśmy wyłącznym, bezpośrednim przedstawicielem w Polsce, wiodącej w Europie, austriackiej firmy PWA BERNARDO, oferującej kompletny asortyment profesjonalnych i hobbystycznych urządzeń do obróbki metalu, drewna, blachy, oraz dodatkowego wyposażenia firm usługowo-produkcyjnych.

magazyn-bernardo

PWA Austria i marka Bernardo to uznane w całej Europie konsorcjum z wieloletnią tradycją na rynku w branży obrabiarek. Od załozenia firmy PWA minęło więcej niż 30 lat lecz zasady i ambicje pozostały te same: Oferować najszerszy zakres maszyn, urządzeń i akcesorii do obróbki drewna, metalu i blachy w możliwie najniższej cenie, przy zachowaniu najlepszej jakości – sprostać potrzebom każdego klienta. Firma posiada prawie 10 000 metrów kwadratowych magazynu i salonu wystawowego oraz najlepszych specajlistów z branży. Swoje towary oferuje w 26 krajach Europy, ciągle poszerzając rynek.

Jako bezpośredni przedstawiciel, mamy przyjemność z powodzeniem wzmacniać jej pozycję również w naszym kraju. Gwarantujemy że ta marka broni się sama. Zapraszamy do grona tysięcy zadowolonych klientów.

Dlaczego to właśnie naszej firmie powinni Państwo zaufać ?

  • Posiadamy najszerszą paletę obrabiarek i urządzeń do obróbki metalu i drewna – zapraszamy do obejrzenia pełnych opisów maszyn, wraz ze zdjęciami, cenami i plikami do pobrania – zakładka “Oferta”.
  • Zapewniamy Państwu natychmiastową dostępność towaru dzięki wysokim stanom magazynowym większości asortymentu w Polsce, oraz bardzo częstemu zatowarowywaniu z centrali w Austrii.
  • Państwa zamówienia realizujemy zwykle w ciągu 48 godzin roboczych – przeważnie są to 24 godziny.
  • W przypadku braku asortymentu na magazynie w Polsce możemy go dostarczyć bezpośrednio z centrali w Austrii.
  • Maszyny dostarczamy spedycją lub własnym transportem, mogą Państwo oczywiście odebrać towar osobiście.
  • Doświadczeni pracownicy zapewniają montaż maszyn, ich pierwsze uruchomienie oraz przeszkolenie załogi.
  • Dzięki magazynowi części zamiennych i doświadczeniu naszych serwisantów naprawa ewentualnych uszkodzeń zostaje przeprowadzona bez najmniejszej zwłoki. Prowadzimy serwis gwarancyjny -24 miesiące, jak i pogwarancyjny.
  • Posiadamy obszerny salon wystawowy – zapraszamy do oglądania maszyn, sprężarek, kompresorów i konsultacji przy wyborze.
  • Najważniejsze – traktujemy naszych klientów poważnie i z szacunkiem nie tylko przy sprzedaży maszyn, ale przez cały okres ich użytkowania – profesjonalizm i pomoc w każdym momencie współpracy oraz miła i fachowa obsługa.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy – odpowiemy na wszystkie pytania !